Elma Sirkesi Ne Zaman Tüketilmelidir?

Elma-sirkesi-kilo-verme-aracı

Elma Sirkesi  güçlü bir kilo verme aracı olarak bilinmektedir. Yüzyıllardır çeşitli şekillerde kullanılan elma sirkesi son zamanlarda oldukça sık araştırılmaya başlanmıştır. Fermente ürünler arasında; mutfak dünyasında ve tıbbi amaçlar için çağlar boyunca kullanılmıştır. Tip 2 diyabet, egzama ve hatta yüksek kolesterol gibi her türlü hastalığın tedavisine yardımcı olur. Çoğunlukla sabahları içilen elma sirkesi , geceleri yatmadan önce içildiğinde de tüm gece kan şekerini dengeler, açlık kaynaklı uyanmaları önler ve sabahları daha dinç uyanmanızı sağlar. 
Akşam öğünlerinde yüksek karbonhidrat içeren gıdalar tüketildiyse gece yatmadan önce elma sirkesi içmek tokluk sürenizi uzatacaktır. Elma sirkesi aynı zamanda içerisinde bulunan maddelerle bakterilerlede savaşta kullanılan doğal bir çözümolarak karşımıza çıkmaktadır. 

Elma sirkesinin tek başına tüketilmesi çoğu insan tarafından oldukça zordur. Tadının keskinliği, kokusu gibi sebeplerden içilirken zorlanılması oldukça yaygın görülen bir semptomdur. 

Puffy Gummy elma sirkesinin jelibon kıvamında tüketilmesini kolaylaştırırken aynı zamanda vitamin desteği ile günlük b vitamini ihtiyacınızıda karşılamaktadır. İçeriğindeki nar ekstratı ile oldukça eğlenceli ve keyifli bir tadım deneyimi sunan Puffy Gummy diyetisyenler tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

Etiketler: elma sirkesi
Mayıs 27, 2022
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR